Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>A=Войтович Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
Категорія:    
1.

Войтович Н.  
Психологія політичної реклами в пресі України / Н. Войтович // Зб. пр. Н.-д. центру періодики. - 2001. - Вип. 9. - С. 287-294. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.164

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69017 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Войтович Н.  
Політична реклама в ЗМІ та політична культура / Н. Войтович // Зб. пр. Н.-д. центру періодики. - 2003. - Вип. 11. - С. 407-417. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.164 + Ф055.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69017 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Войтович Н.  
Політична реклама в пресі та розвиток політичної культури в Україні / Н. Войтович // Зб. пр. Н.-д. центру періодики. - 2005. - Вип. 13. - С. 367-374. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.164 + Ф055.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69017 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Войтович Н. Г. 
Продуктивність та функціональна активність рубця корів при застосуванні високобілкових кормів і мінеральних добавок : автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / Н. Г. Войтович; Нац. аграр. ун-т. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Досліджено вплив згодовування вдосконалених за протеїном, мінеральним і вітамінним складом комбікормів і преміксів у зоні західного Лісостепу України на молочну продуктивність, кількісний і якісний склад мікрофлори та мікрофауни рубця корів, її метаболічну та функціональну активність, а також на ряд показників азотового та фосфорного обмінів у рубцевому середовищі. Визначено оптимальний рівень протеїну, макро- та мікроелементів і жиророзчинних вітамінів у складі експериментальних комбікормів і преміксів для лактуючих корів у зоні західного Лісостепу України за сінажно-концентратного типу годівлі, які забезпечують їх потребу згідно з нормою, сприяють максимальному росту та розвитку бактерій і найпростіших рубців, стимулюють їх метаболічну активність, покращують перетравність поживних речовин кормів, підвищують молочну продуктивність, якість молока та рентабельність його виробництва. Доведено доцільність у зимово-стійловий період утримання на сінажно-концентратних раціонах за умов західного Лісостепу України використовувати у годівлі корів комбікорми та премікси різного складу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-451.2 + П60-273.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359081 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Войтович Н. В. 
Удосконалення стратегічного маркетингового планування діяльності молокопереробних підприємств : автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Н. В. Войтович; Львів. нац. аграр. ун-т. - Л., 2009. - 20 c. - укp.

Розглянуто теоретичні та методологічні засади стратегічного маркетингового планування діяльності молокопереробних підприємств. Розкрито суть маркетингових стратегій та їх використання у процесі розробки стратегічних маркетингових планів. Виділено особливості маркетингового аналізу. Узагальнено методику дослідження стратегічного маркетингового планування діяльності підприємств. Оцінено стан такого планування стосовно молокопереробних підприємств. Проаналізовано сучасні тенденції їх маркетингової діяльності та розвитку даної галузі. Розроблено економіко-математичну модель розвитку стратегічного маркетингового планування для конкретного підприємства. Висвітлено нові напрями інноваційного розвитку стратегічного маркетингового планування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.353.1-23-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА364026 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Клебан О. Л. 
Інноваційне підприємництво як ключовий фактор сучасного економічного розвитку / О. Л. Клебан, Н. В. Войтович // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 748. - С. 239-243. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто актуальні питання інноваційно-інвестиційного розвитку підприємств харчової промисловості України. Проаналізовано результати інноваційної активності підприємств та залучення прямих іноземних інвестицій у переробну промисловість країнами світу протягом останніх років.


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.67-55 + У530.67-56 + У9(4УКР)306.71-55 + У9(4УКР)306.71-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Войтович Н. О. 
Специфіка образу майбутнього в дискурсі життєвої перспективи у старшокласників / Н. О. Войтович // Вісн. Одес. нац. ун-ту. Психологія. - 2013. - 18, Вип. 22, ч. 1. - С. 122-129. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Надано результати теоретико-емпіричного дослідження змісту образу майбутнього у старшокласників у контексті їх життєвої перспективи. Використано методику А. Кроніка та Є. І. Головахи "Оцінювання п'ятирічних інтервалів". Виявлено основні змістові категорії образу майбутнього, а також якісні характеристики, такі як: недостатня сформованість, розмитість; висока стереотипність поряд з оптимістичним налаштуванням молоді загалом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.234

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Актуальні проблеми та перспективи європейської інтеграції аграрного сектору економіки України : матеріали II Міжнар. наук.-практ. конф., 22 трав. 2015 р., Львів / упоряд.: Н. В. Войтович; Львів. нац. ун-т вет. мед. та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, Wyższa szkoła informatyki i umiejętności w Łodzi. - Львів : Сполом, 2015. - 143 c. - укp.

Розглянуто основні фактори конкурентоспроможності українського експорту. Виконано прогнозування обсягів виробництва м'яса у сільськогосподарських підприємствах Львівщини. Показано роль інноваційних впроваджень в аграрну науку в контексті формування нової ефективної економіки західного регіону та країни в цілому. Досліджено міжнародну співпрацю України та Румунії. Охарактеризовано лояльність споживача як основу концепції маркетингу відносин. Проаналізовано етнопсихологічні особливості українського та російського народів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)32 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807147 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Войтович Н. П. 
Концепція правової держави у теоретичній спадщині Б. О. Кістяківського : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Н. П. Войтович; Івано-Франків. ун-т права ім. короля Данила Галицького. - Івано-Франківськ, 2016. - 16 c. - укp.

Досліджено погляди та вчення Б. Кістяківського про правову державу, її принципи, елементи та взаємодію з індивідами. Розкрито причини становлення та розвиток положень теорії правової держави у світовій філософсько-правовій думці станом на XIX ст. Виявлено біографічні детермінанти правового світогляду Б. Кістяківського, які вплинули на розробку його концепції правової держави. Висвітлено поняття та основні властивості правової держави за Б. Кістяківським. Охарактеризовано верховенство права як фундаментальний принцип правової держави. Проаналізовано вчення правознавця про походження та зміст державної влади, а також про можливості її обмеження правом. Досліджено утворення, структуру та повноваження органів народного представництва у правовій державі. З'ясовано місце і роль особистості та її прав у концепції правової держави Б. Кістяківського. Спроектовано положення концепції правової держави Б. Кістяківського на сучасний стан правовідносин в Україні та запропоновано на їх підставі вирішення основних проблем державного будівництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР) д Кістяківський, Б. О. + Х001.012

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА421944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Войтович Н. М. 
Традиційна гостинність українців та її значення для розвитку туризму / Н. М. Войтович, О. Я. Гримак // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2017. - Вип. 48. - С. 198-200. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Проаналізовано характерну рису національного характеру українців - гостинність, акцентовано на традиційних її аспектах, які в рудиментарній формі зберігаються і сьогодні. Вважається, що знання традицій гостинності є необхідними передовсім для тих, хто організовує туристичний бізнес та його досліджує. Адже рецепти давньої гостинності не втратили свого практичного значення, більше того - вони мають бути важливою "цеглиною" для розбудови сучасних технологій індустрії дозвілля.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.14(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Войтович Н. О. 
Образ майбутнього як чинник адаптації студентів першого курсу до умов навчання у вищому закладі освіти / Н. О. Войтович, Г. Делль // Психол. перспективи : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 29. - С. 267-279. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено проблеми психологічної адаптації студентів-першокурсників до умов навчання у вищому закладі освіти, а також тому, якими є глибинні особистісні чинники успішної адаптації. Припущено, що образ майбутнього, як складне інтегральне утворення, що включає в себе ціннісні орієнтації й перші життєві плани, і плановані, і очікувані події, засвоєні стереотипи соціальної поведінки, елементи самооцінки, установки та емоційне ставлення до майбутнього, є саме тим визначальним фактором, що сприяє вибору студентом успішної стратегії адаптації до умов навчання у вищому закладі освіти. Образ майбутнього - це структурний елемент психологічного часу особистості, який становить собою узагальнену візуалізацію моделі її власного майбутнього, що є результатом антиципації нею майбутнього (його близької, середньої і віддаленої перспектив). Зазвичай, проблема адаптації порушується стосовно нових, незнайомих для індивіда ситуацій, які мають для нього істотне та життєво важливе значення. Це означає, що не адаптованість, "не пристосованість" може з високою ймовірністю призводити до психічного неблагополуччя індивіда, стану дистресу, серйозної загрози для його життєвих інтересів. Неадаптованість проявляється в неадекватному розумінні ситуації, у такому способі дій, який підвищує несприятливість ситуації, її загрозливість. Наведено результати досліджень, які представляють, з одного боку, найтиповіші проблеми першокурсників та ступінь успішності їх адаптації до умов вищого навчального закладу. З іншого - зміст і ключові характеристики образу майбутнього. Аналіз результатів засвідчує, що образ майбутнього безпосередньо впливає на процеси цілепокладання і пов'язаний з такими утвореннями, як мрії, цілі, життєві програми та плани особистості. Питання майбутнього для молоді стає центральним і вимагає активного вибудовування шляхів та способів досягнення своїх цілей. Рефлексивний рівень особистості в молодому віці дає змогу доволі детально описати своє уявне майбутнє, усвідомити перспективу досить значного проміжку часу, завдяки чому вона реалістично уявляє навіть віддалене майбутнє. Успішно адаптовані першокурсники мають значно чіткіший і більш структурований образ майбутнього, бачення дальшої перспективи і більш насичене життя у рефлексивному прогнозуванні власного майбутнього. Також вони в більшій мірі є професійно орієнтованими.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю940

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Войтович Н. М. 
Народна демонологія Бойківщини : монографія / Н. М. Войтович. - Львів : Сполом, 2015. - 227, [8] c. - Бібліогр.: с. 189-219 - укp.

Уперше в українській етнології на підставі польового етнографічного матеріалу, зібраного на теренах Бойківщини, різнопланових історіографічних даних наведено комплексну, науково обгрунтовану історико-етнографічну характеристику демонологічної системи бойків. Виявлено генетичні витоки та семантику основних демонічних персонажів. Досліджено демонологію бойків у загальноукраїнському та загальнослов'янському контекстах, виокремлено загальні та специфічні локальні риси. З'ясовано стан її функціонування на сучасному етапі. Подано інформацію про "безпірних" покійників, "босурканів", "вовкунів", "непростих", "знаючих" людей, людей з езотеричними можливостями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т597.75 + Т52(45УКР)-7/-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807053 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Войтович Н. С. 
Корекція гемодинамічних та гемореологічних розладів при есенціальній та ренальній гіпертензіях : Дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / Н. С. Войтович; Національний медичний університет імені О. О. Богомольця. - К., 1996. - 220 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ДС50697 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Євроінтеграційні перспективи розвитку аграрної економіки України : колект. монографія / Н. М. Войтович, Д. Д. Пожоджук, М. Г. Шульський, І. О. Парубчак, Н. Б. Радух, М. П. Матвеєва, В. І. Ярошович, Г. П. Бричка, Б. Б. Бричка, В. А. Чемерис, В. Л. Максим, Т. Т. Небоженко, О. Я. Гримак, М. В. Вовк, О. В. Копитко, С. І. Поперечний, М. І. Флейчук , В. А. Колодійчук, В. П. Новосад, Т. В. Калайтан, О. В. Терлецька, І. Р. Данчевська, В. В. Липчук, Н. В. Липчук; ред.: В. А. Колодійчук, О. Я. Гримак; Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. - Львів : ННВК "АТБ", 2023. - 654 c. - Бібліогр. в кінці гл. - укp.

Досліджено теоретичні засади реформування аграрної економіки та історичні аспекти розвитку сільського господарства на різних етапах становлення української державності. Розглянуто інституційне середовище і структурно-функціональне забезпечення системи управління національною аграрною економікою у контексті територіально-адміністративної реформи в Україні та її адаптивності до умов Європейського Союзу. Оцінено стан розвитку аграрної економіки в умовах війни в Україні на основі ретроспективного аналізу наявного потенціалу та оцінки галузевих втрат в АПК. Розглянуто питання реалізації функцій менеджменту в агропромисловому виробництві, існуючі моделі систем управління, а також актуальні проблеми управління якістю продукції в умовах уніфікації європейських стандартів. Досліджено стан маркетингового і логістичного забезпечення виробництва та реалізації сільськогосподарської продукції і продовольства в контексті євроінтеграційних прагнень України. Акцентовано увагу на забезпеченні умов адаптивності національних логістичних ланцюгів до світових стандартів агропромислового ринку. Обгрунтовано використання інформаційних технологій на основі систем штучного інтелекту для інноваційного розвитку аграрної економіки України. Увагу приділено питанням розвитку соціальної інфраструктури сільських територій та зеленого туризму як перспективної складової ефективного розвитку національної аграрної економіки у повоєнний період.


Індекс рубрикатора НБУВ: У580.3 + У9(4УКР)320-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867708 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського